६ पौष, तनहुँ । रोट्र्याक्ट क्लव अफ नारायणी मिड टाउन र लक्ष्मी माध्यमिक विद्यालय लंकुका एस.एल.सी. ब्याच २०६४ का विद्यार्थिहरुले आज देवघाट स्थित कालिका माध्यमिक विद्यालय र श्री बज्र योगिनी माध्यमिक विद्यालयमा अध्ययनरत १ सय १० विपन्न विद्यार्थीहरुका लागी न्यानो कपडा वितरण गरेको छन् । लक्ष्मी माध्यमिक विद्यालय वर्ष २०६४ ब्याच का भूतपुर्व विद्याथी स्व.मनोज काफ्लेको स्मृतिमा देश तथा विदेशमा रहनुभएका पुर्व विद्यार्थीहरुले संकलन गरेको रकमबाट हरेक वर्ष विभिन्न क्षेत्रमा सहयोग गर्दै आइरहेको पुर्व विद्यार्थी विनोद श्रेष्ठले जानकारी गराउनु भयो ।

न्यानो कपडा हस्तान्तरण संगै उक्त समुहले श्री बज्र योगिनी माध्यमिक विद्यालयमा अध्ययनरत विद्यार्थीहरुलाई रोट्र्याक्ट क्लव अफ नारायणी मिड टाउन र रोट्र्याक्ट क्लव अफ राजधानी को संयूक्त आयोजनामा निःशुल्क कपाल काटीएको थियो । उक्त कार्यक्रममा कोशिश यूनिसेक्स सैलुन एण्ड ट्रेनीङ सेन्टरका संचालक कोशिशराज क्षेत्रीको प्राविधिक सहयोग गरेको थियो ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर